Svatba

Rád pro Vás nafotím Váš den. Několik dní před svatbou se sejdeme a domluvíme se na Vašich představách. Vše je jen o Vás a o domluvě, můžete mít zcela konkrétní požadavky, a nebo to nechat na mně. Ze svatby je vždy minimálně 150 fotografií, z nichž 30 tištěných.

Portréty

Portréty fotím jak v atelieru, tak i v exteriéru, záleží tedy hlavně na Vaší představě. Tu společně probereme ještě před samotným focením. Samotné focení trvá většinou 1-2 hodiny. Následně Vám předám všechny fotografie v digitální podobě, po domluvě možno nechat i vytisknout.

Akce

Ať už se jedná o firemní akci, rodinou oslavu či třeba promoci, všechny tyto události jsem připraven pro Vás zachytit. Doba focení je závislá pouze na Vašich požadavkcích. Z fotografování vám vždy předám fotografie v digitální podobě. 

Mazlíčci

Každý z nás je rád, když má fotografie členů rodiny. Mezi členy rodiny patří také naši mazlíčci. Fotografování mazlíčků je možné jak samostatně, tak i formou společné fotky člověka a zvířete. Fotografie Vám poté předám v digitální podobě.

Fotografické kurzy

Máte nový fotoaparát a nevíte kde začít? Nebo už máte nějakou zkušenost a chcete se zaměřit na něco konkrétního? Přesně pro Vás jsou tu mé foto kurzy.